Новини Федерації

На Донеччині відбулись обласні змагання з рукопашного бою

15 Лютого, 2022

12-13 лютого на базі спортивного комплексу «Металург» міста Покровськ відбулись два обласні змагання з рукопашного бою – Кубок Донецької області серед дорослих і обласний турнір, у якому змагалися юніори, юніорки, юнаки та дівчата молодшого, середнього та старшого віку.

У змаганнях взяли участь 130 спортсменів з Покровської, Слов’янської, Мирноградської, Іллінівської та Мар’їнської громад.

За підсумками турніру командні місця розподілилися наступним чином: перше місце посіла команда Покровська, друге – Слов’янська, третє командне місце виборов Мирноград.

Володарями кубків області серед дорослих стали команди Слов’янська, Красногорівки і Покровська відповідно.

Зазначимо, що Кубок Донецької області серед дорослих є відбірковим стартом до Кубка України, який відбудеться 5-6 березня в Києві.