Новини Федерації

В Києві пройшов патріотичний турнір з рукопашного бою серед учнів

21 Лютого, 2022

Понад 600 юних бійців з 20 областей України змагалися за перемогу на Чемпіонаті України з рукопашного бою серед учнів, що відбувся 20 лютого в Олімпійському фаховому коледжі імені Івана Піддубного в Києві. В рамках заходу відбувся Всеукраїнський військово-патріотичний фестиваль «Майбутній захисник Вітчизни».

 

Змагання пройшли за ініціативи Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України, Всеукраїнської федерації рукопашного бою, за підтримки Української федерації учнівського спорту та Управління державної охорони. Офіційний партнер заходу – видавництво «Генеза».

 

В турнірі, що пройшов уже вшосте, змагалися хлопці та дівчата віком від 10 до 15 років у розділах «дозований контакт» та «легкий контакт». Для когось змагання всеукраїнського масштабу були першими, та кожен юний спортсмен на татамі максимально показав свої вміння та навики, відшліфовані щоденними тренуваннями. Особливо видовищними стали виступи в рамках проведення фестивалю «Майбутній захисник Вітчизни». Команди з Дніпропетровщини, Львівщини, Хмельниччини та Вінниччини показали професійні номери з елементами акробатики, володіння прикладною технікою рукопашного бою, з застосуванням зброї та без, прийоми самооборони.

 

Урочисте відкриття змагань відвідали начальник УДО Сергій Рудь, заступник Міністра освіти і науки з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Артур Селецький, голова Комітету з фізичного виховання та спорту МОНУ Вадим Стеценко, президент Всеукраїнської федерації рукопашного бою Юрій Радченко, президент Української федерації учнівського спорту Роман Греба, президент Спортивної студентської спілки України Євген Імас, почесний президент ВФРБ Василь Крутов, члени Ради ВФРБ, член Опікунської ради, засновник видавництва «Генеза» Олексій Дубас.

 

Начальник УДО відмітив символічність заходу в питанні згуртованості, єдності та підтримки спорту, побажав усім учасникам сильних суперників, яскравих поєдинків і великих спортивних здобутків.

 

Голова Комітету з фізичного виховання та спорту подякував Всеукраїнській федерації рукопашного бою, учасникам і тренерам за підготовку та проведення потужного спортивного заходу. Він також відмітив високий рівень підготовки та майстерності учасників, потужний розвиток рукопашного бою.

 

«Рукопашний бій вчить самозахисту і виховує характер юних спортсменів. Це також чудовий спосіб покращити свою фізичну підготовку, натренувати координацію та відчуття дистанції. Вражають вміння молоді і наполегливість на шляху до перемоги. Дякую команді наставників і професіоналів, яка працює над тим, щоб популяризувати спорт і здоровий спосіб життя серед дітей і молоді», – відзначив заступник Міністра молоді та спорту.

 

«В цьому залі знаходяться юні патріоти, майбутні захисники Вітчизни, майбутнє українського спорту. Щороку масштаб і кількість учасників збільшується, а це свідчить, що рукопашний бій має міцний фундамент і потенціал у розвитку. Всім спортсменам бажаю перемоги, а Україні – миру та спокою!», – наголосив президент ВФРБ.

 

«Для нас дуже важливо підтримувати подібні заходи, ми чітко усвідомлюємо важливість підтримки та всебічного розвитку підростаючого покоління. Заняття рукопашним боєм – це титанічна праця, що виховує спортсменів справжніми патріотами, спритними та досконалими захисниками істини та справедливості, створює ядро еліти силових структур, що захищає народ від зовнішніх і внутрішніх небезпек», – відмітив член Опікунської ради ВФРБ, засновник одного з перших патріотичних українських видавництв «Генеза».

 

За результатами змагань І місце зайняла команда Київської області; ІІ місце – Дніпропетровської області; ІІІ місце – Вінницької області.

 

Рукопашний бій – військово-прикладний вид спорту і саме опановування рукбо дасть можливість виростити гідних майбутніх захисників нашої держави. Для спортсменів подібні турніри – це не лише про перемогу, це й можливість відточувати свою майстерність, а Федерація у свою чергу проводить попередній відбір бійців до лав Національної збірної команди з рукопашного бою.

 

Вітаємо переможців та усіх учасників із вдалими виступами на Чемпіонаті України!